Close icon
O firmie
SPRZEDAŻ MASZYN
SPRZEDAŻ MASZYN
Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż i wynajem używanych maszyn budowlanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w dużych maszynach – koparkach gęsienicowych, koparko ładowarkach oraz ładowarkach teleskopowych. W ofercie posiadamy również minikoparki, miniładowarki, koparki kołowe, podnośniki nożycowe i koszowe.
WYNAJEM MASZYN

Poza sprzedażą bardzo ważną częścią naszej działalności jest wynajem dużych maszyn budowlanych koparek gąsienicowych, koparko ładowarek, ładowarek teleskopowych,. Obsługujemy budowy dróg, obwodnic, mostów, budowy farm fotowoltaicznych branżę deweloperską, branżę komunalną, przetwórstwo odpadów, rolnictwo

Obsługiwaliśmy od strony sprzętowej budowę Metra Warszawskiego, Mostu Południowego w Warszawie, budowę sieci sklepów DINO, budowę dużych projektów logistycznych w centralnej Polsce.

Przed okresem najmu wszystkie maszyny przechodzą przegląd techniczny w naszym serwisie. W czasie wynajmu nad naszymi maszynami czuwają mobilne grupy mechaników , które pojawiają się na miejscu awarii w ciągu 2-3 godzin od zgłoszenia usterki. W przypadku poważnej usterki dokonujemy szybkiej podmiany maszyny, co pozwala na zminimalizowanie przestoju w pracy.

WYNAJEM MASZYN
Nasza firma